Що мені потрібно?

Ми припускаємо, що на вашому веб-сервері активовано підтримку PHP, та всі файли, із закінченням .php, обробляються через PHP. На більшості серверів, дане розширення початково обробляється через PHP, але краще уточнити це у вашого веб-адміністратора. Якщо ваш сервер підтримує PHP, то ви маєте все необхідне. Просто створюйте файли із закінченням .php, кладіть їх у веб-директорію, і сервер оброблятиме їх автоматично. Немає потреби будь-що компілювати чи встановлювати додаткові інструменти. Вважайте файли PHP простими файлами HTML, з набором нових магічних тегів, що дозволяють вам робити купу різних речей.

Мабуть ви захочете заощадити дорогоцінну пропускну здатність та вести розробку в себе на домашньому комп'ютері. В цьому випадку, вам потрібно встановити веб сервер, такий як » Apache, та, звичайно ж, » PHP. Скоріш за все, ви також захочете встановити базу даних, наприклад, таку як » MySQL.

Ви можете їх встановлювати всі окремо або ж обрати простіший варіант. Наш посібник має інструкції встановлення для PHP (припускаючи, що ви вже маєте робочий веб-сервер). Якщо ви маєте проблеми з встановленням PHP, ми пропонуємо поставити ваші запитання через » список розсилки, стосовно інсталяції. Якщо ж ви вирішете обрати більш простіший спосіб, можете » знайти готовий пакет для вашої операційної системи, що автоматично встановлює все вищезазначене кількома кліками миші. Встановлювати веб-сервер з підтримкою PHP досить просто на будь-якій Операційній Системі, включаючи MacOSX, Linux та Windows. На Linux вам, можливо, згодяться » rpmfind та » PBone при пошуку RPMs-пакетів. Можно також використовувати » apt-get для пошуку пакетів під Debian.

add a note add a note

User Contributed Notes

There are no user contributed notes for this page.
To Top