Вступ для встановлення PECL

» PECL є сховищем (репозиторієм) розширень PHP, які доступні через систему пакетів » PEAR. Цей розділ посібника призначається для ознайомлення з можливістю отримання та встановлення розширень PECL.

В наступних інструкціях припускається, що /your/phpsrcdir/ є шляхом до сирців дистрибутива PHP, а extname - є назвою розширення PECL, так що вносьте відповідні корективи. В цих інструкціях також припускається, що ви знайомі з » командою pear. Інформація в посібнику PEAR для команди pear також застосовна для команди pecl.

Щоб використовувати, загальне розширення потрібно зібрати, встановити, та підключити. Нижче описано кілька варіантів того, як збирати та встановлювати розширення. Такі розширення підключаються не автоматично, а через директиву extension у файлі php.ini, або використовуючи функцію dl().

При побудові модулів PHP, важливо використовувати добре відомі версії необхідних інструментів (autoconf, automake, libtool, і т.д.) Прогляньте » Інструкції для Анонімного Git-доступу для детальнішого ознайомлення з необхідними інструментами та версіями.

add a note add a note

User Contributed Notes

There are no user contributed notes for this page.
To Top