Завантаження розширень PECL

Існує кілька опцій для завантаження розширень PECL:

  • Команда pecl install extname завантажує розширення автоматично, так що, в цьому випадку, не потрібно окремих завантажень.
  • » http://pecl.php.net/ : Веб-сайт PECL містить інформацію про різні розширення, що пропонуються Командою Розробників PHP - вона в себе включає: Журнал Змін, Замітки Випусків (Релізів), перелік необхідних ресурсів та інші подібні деталі.
  • pecl download extname : Розширення PECL, які вже мають релізи, що опубліковані на сайті PECL, доступні для завантаження та встановлення за допомогою » команд pecl. Можна також вказувати конкретні ревізії.
  • SVN : Більшість розширень PECL також знаходяться в SVN. Через веб-браузер можна проглянути їх на » http://svn.php.net/viewvc/pecl/. Для їх безпосереднього завантаження з SVN, можна використовувати наступну послідовність команд:


    $ svn checkout http://svn.php.net/repository/pecl/extname/trunk extname

  • Завантаження для Windows : На даний момент PHP-проект не компілює бінарники Windows для розширень PECL. Тим не менш, щоб компілювати PHP для Windows прочитайте розділ з назвою Збірка PHP з сирців для Windows.
add a note add a note

User Contributed Notes

There are no user contributed notes for this page.
To Top